سخن آغازین

کالای برق وستون مفتخر است که توانسته با بهره گیری از کادری مجرب و توانا در حوزه ی لوازم برق صنعتی با ارائه راه کارهای مبتنی بر دانش و تجربه ، بسیاری از شرکت ها و سازمان ها را در جهت راه اندازی پروژهای آتی یاری نماید

اهداف

با توجه به اهداف کشور و سند چشم انداز  در زمینه رشد اقتصادی و تکنولوژیک و نیازمندی رشد به محصول با کیفیت  بر این باوریم که ما نیز با همراهی مهندسین و کارگران شرکت مسئولیتی سنگین در پیشبرد این هدف داریم . بنابراین با توکل بر خدا و تکیه بر نیروی جوانی و استفاده از تجربه آماده ایم که با تامین اتصالات صنایع برقی در رشد صنعت کشور سهیم باشیم . بنابراین نیاز صنعت کشور را رصد میکنیم تا بتوانیم در اسرع وقت به این نیاز پاسخگو باشیم .

درباره ما

manufacture
با در نظر گرفتن سیاست کلی نظام در عرصه اقتصاد ، فرهنگ ، عزم ملی ، مدیریت جهادی که در یک نقشه راه از سوی مقام معظم رهبری ترسیم  گردید ، بیش از نیم قرن تجربه و تخصص خود را در راستای تولید ملی با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی و  نو آوری مهندسی شده در صنعت برق ، صنایع فولاد ، نفت ، گاز و پتروشیمی کشور بکار گرفتیم به ابن منظور با بهره گیری از علم و دانش درساخت قالب و اتصالات صنعتی برق گامی نوین در تولید داخلی برداشته شد و توانستیم جزو پیشگامان نخست در خدمت به کشور عزیزمان قرار گیریم. 
 کالای برق وستون مفتخر است که توانسته با بهره گیری از کادری مجرب و توانا در حوزه ی لوازم برق صنعتی با ارائه راه کارهای مبتنی بر دانش و تجربه ، بسیاری از شرکت ها و سازمان ها را در جهت راه اندازی پروژهای آتی یاری نماید .